SEO оптимізація сайту під Google. Пошукова оптимізація сайтів під Google

 1. 1. Скласти чітку ієрархічну структуру веб-порталу
 2. 2. Наповнити веб-ресурс якісним, інформативним seo-контентом за правилами:
 3. Ключові особливості просування в Google

Google (Гугл) - найпопулярніший в світі пошуковий сервіс. SEO оптимізація сайту під Гугл - можливість значно розширити охоплення аудиторії, запропонувати товари і послуги населенню різних країн.

Конкуренція за потрапляння на лідируючі позиції в пошукових списках Гугл дуже висока. На допомогу СЕО-фахівцям компанія Google розміщує і регулярно оновлює докладні рекомендації по ефективному просуванню веб-ресурсу.

1. Скласти чітку ієрархічну структуру веб-порталу

Сайт повинен бути зручний для користувачів. Для цього рекомендується створити карту web-порталу, розмістити на всіх сторінках посилання для переходів (але посилань на одній сторінці не повинно бути занадто багато), регулярно перевіряти правильність роботи навігації і коду HTML.

2. Наповнити веб-ресурс якісним, інформативним seo-контентом за правилами:

 • тексти для користувачів, а не для пошукових машин;
 • вірно підібрані ключові фрази, органічно розміщені в складі статей;
 • висока унікальність;
 • правдиві відомості;
 • змістовно заповнені теги;
 • наявність описів для зображень.

3. Підтримувати сайт на плаву (щоб користувачі зверталися до нього знову і знову), для цього:

 • регулярно перевіряти працездатність;
 • відслідковувати і блокувати загрози злому;
 • додавати і оновлювати контент;
 • зберігати і нарощувати позитивну репутацію.

Як видно, пошуковик прагне демонструвати своїм клієнтам (користувачам) корисні і зручні сайти, а значить, пошукова оптимізація під Google - це створення (або доробка) веб-ресурсів під потреби відвідувачів. При цьому допускається розміщення деяких хитрощів для роботів (на кшталт ключових фраз), але не на шкоду якості порталу.

Грубі порушення: наявність вірусів, приховані посилання і переадресація, накрутки відвідуваності, інші способи обдурити пошукові машини - ретельно відстежуються і караються.

Ключові особливості просування в Google

Ключові особливості просування в Google

 1. Для збільшення шансів успішної розкрутки компанія «Гугл» рекомендує сео-майстрам відправити на спеціальну адресу URL-сайту і сформувати за схемою файл Sitemap. Відомості використовуються для індексації ресурсу.
 2. Якісна і природна зовнішня посилальна маса. Зовнішні посилання на сайту виконують функцію рекомендацій.
 3. Налаштування веб-порталу під Google - це ще й оптимізація сайту під Яндекс , Mail.ru і інші пошукові сервіси, так як корисний для користувачів ресурс успішно пройде фільтри будь-якого алгоритму ранжирування.

Для просування сайту ви можете скористатися методичними рекомендаціями або замовити розкрутку порталу у нас. Наші сео-майстри активно застосовують професійні поради, а також використовують власні напрацювання.

Наші сео-майстри активно застосовують професійні поради, а також використовують власні напрацювання