SEO Power Suite | Асистент посилань - це афера

У нас багато клієнтів, які принесли SEO Power Suite До Посилання Помічник ПО SEO тільки щоб знайти, що через 6 місяців програмне забезпечення перестає працювати. У нас багато клієнтів, які принесли   SEO Power Suite   До   Посилання Помічник ПО SEO   тільки щоб знайти, що через 6 місяців програмне забезпечення перестає працювати

Посилання Помічник шахрайства

Посилання Помічник шахрайства

Помічник посилань припинив роботу

Якщо ви бачили це, ви точно знаєте, що це люди.

Існує нічого не рекламується, що надбудова Live Plan, яку ви отримуєте безкоштовно протягом 6 місяців і не зобов'язані продовжувати, порушить дороге програмне забезпечення, яке ви придбали, якщо ви не сплачуєте збори.

Тарифи не публікуються на сайті і якщо вони є! - тоді вони заховані.

Навіть з урахуванням того, що програмне забезпечення буде на 6 місяців точки тягнути штани вниз (якщо ви розумієте, термін), це ще не ясно, що ви повинні платити більше грошей.

Ми безпосередньо зв'язалися з службою підтримки клієнтів Link Assistant і задали питання:

  • «Фактично програмне забезпечення працює без оновлень: можна відкривати проекти, експортувати дані - але не можна збирати нові дані з пошукових систем - це саме те, що Live! План стосується. "
  • «Після закінчення цього періоду ці оновлення, пов'язані з пошуковою системою, пропонуються на платній основі. Без життя! Планувати підписку програмне забезпечення не отримує оновлення algo і збиратиме відповідні дані - що припускає, що вам доведеться платити гроші, щоб продовжити ваш Live! План. "

Це було здійснено через систему квитків, яку вони використовують під ідентифікатором квитка: XLO-946256

Той факт, що ви не можете знайти номер телефону або адресу електронної пошти на сайті і використовувати систему квитків, ми також вважаємо дивними. Знайдена адреса електронної пошти - [email protected] .

Дослідження пошукових систем і технічне обслуговування продукту тривають цілодобово, 24/7, і вимагають великих зусиль з нашого боку. Таким чином, ми ввели SEO SpyGlass Live! Плануйте надати вам недорогий спосіб, щоб залишатися в курсі - сума може бути всього лише $ 3,05 на місяць.

Будь ласка, погляньте на доступний SEO SpyGlass Pro Live! Варіанти розширення плану. Ви можете вибрати невелику суму всього лише $ 6.95 щомісячно *, або зробити замовлення на кілька місяців за один раз і скористатися нашими величезними знижками, заощаджуючи до $ 140.25.

Виберіть варіант, який ви віддаєте перевагу, і розмістіть безпечне замовлення онлайн:

SEO PowerSuite Professional (всього $ 399 $ 249 , ідеально підходить для власників веб-сайтів і веб-майстрів)

SEO PowerSuite Enterprise (всього $ 999 $ 599 , призначений для професійних SEO та SEO компаній) Багатокористувацькі пакети: спеціальна пропозиція

————————-

  • Професійна підтримка від нашої служби підтримки клієнтів . Ми завжди готові відповісти на будь-які питання, пов'язані з SEO, які ви можете мати - протягом 24 годин.
  • Багатомовне програмне забезпечення . Програмне забезпечення SEO не тільки працює з пошуковими системами будь-яких країн, але й оптимізує сайти будь-якою мовою . Ви також можете встановити різні мови для всіх меню та звіти всередині інструментів.
  • Безкоштовні оновлення функціональності на все життя . (Це вірно, всі виправлення помилок і вдосконалення функцій є вашими безкоштовними для життя!) Ми постійно вдосконалюємо SEO PowerSuiteby, слухаючи пропозиції наших користувачів і розміщуючи їх у новому випуску приблизно кожні 2-3 місяці. Всі ці ласощі будуть вашими безкоштовно, назавжди! *
  • Безкоштовний 6 місяців підписки на SEO PowerSuite Live! План . (Live! Plan для SEO PowerSuite наразі включає оновлення алгоритмів для належної взаємодії з пошуковими системами).

Ми уважно стежимо за пошуковими системами, і коли б змінилися алгоритми, ми адаптуємо програмне забезпечення SEO PowerSuite, щоб переконатися, що ви завжди можете отримати доступ до найостанніших і точних даних. **

І, ми віримо в наш продукт так багато, ми хотіли б запропонувати Вам 30-денну гарантію повернення грошей. Якщо ви не задоволені якістю нашого програмного забезпечення SEO, ми повернемо вам все до останнього відсотка протягом 30 днів з дати покупки.

Якщо хтось із компанії Link Assistant читає це і хоче, щоб він видалив блок з програми, і сторінка буде видалена.

————————-

Якщо ви знайдете цю інформацію корисною, будь ласка, зв’яжіться з цим і допоможіть цій сторінці отримати верх над Google на веб-сторінці помічника посилань, щоб допомогти інформувати людей перед майбутніми продажами.

URL = http://www.chameleonwebservices.co.uk/blog/?p=213

Title = Асистент посилань | SEO Power Suite

Uk/blog/?