SEO програмне забезпечення в порівнянні

  1. Ми проаналізували найважливіші програмні засоби SEO, і тут ви можете порівняти їх
  2. Люкс Searchmetrics
  3. Потрібні метрики пошуку
  4. linkBird
  5. Onpage.org
  6. Xovi SEO Контроль і маркетинг Suite
  7. Sistrix

Ми проаналізували найважливіші програмні засоби SEO, і тут ви можете порівняти їх

Для великих компаній з власним відділом SEO або для агентства, має сенс супроводжувати прогрес SEO діяльності з програмним забезпеченням. Яке програмне забезпечення підходить саме вам, ми не знаємо, але ми зробили гарне порівняння, що, безумовно, полегшує вирішення.

Люкс Searchmetrics

Інструмент вищого SEO-агентства Швейцарії (наприклад, AngelLink YourPosition). Поєднання програмного забезпечення та зовнішнього аналізу. Мають велику власну базу даних для аналізу та оптимізації ключових слів. Дуже добре також у спостереженні за конкурсом.

Ціна: 960 € / місяць на весь пакет для великих агентств та компаній

Висновок: Програмне забезпечення SEO par excellence, але дороге.

Потрібні метрики пошуку

Базова версія Searchmetrics Suite з найважливішими елементами SEO: доступ до величезної дослідницької бази для реального часу та історичного SEO, PPC, ключового слова, зворотного зв'язку, соціальних даних.

Детальний аналіз конкуренції

Виберіть 3 з 20 країн

включаючи 100 000 кредитів

Ціна: 69 € / місяць для Essential Suite для малих підприємств та SEO

Висновок: Спробуйте Searchemtrics Essential безкоштовно перед покупкою програмного забезпечення, тому що на сайтах з меншим трафіком цей інструмент досить слабкий. Інакше купуйте рекомендацію!

linkBird

За допомогою Linkbird ви оцінюєте, як змінювалися позиції ваших пошукових термінів з часом і як ваше будівництво зв'язків впливає на ваші рейтинги. Ви завжди зможете побачити, як ваші рейтинги поширюються на сторінках результатів пошуку Google, і де ваші основні ключові слова та групи ключових слів у середньому стоять, включаючи варіації попереднього тижня.

Корисно також для професійних SEO-агентств, які хочуть створювати дані клієнта, включаючи управління контактами для того, щоб призначати проекти клієнтам і розподіляти співробітників проектам або надавати клієнтам власний лог клієнта.

Ціна Pro: 99 € - 2 користувачі, 5 проектів, 15 конкурентів
Ціна Експерт: 249 € - 5 користувачів, 25 проектів, 75 конкурентів
Ціна підприємства: від 499 € - більше користувачів, більше проектів, більше конкурентів

висновок:

Дуже корисний інструмент, який слід розглянути.

Onpage.org

Цілеспрямовано шукаючи ваші власні веб-сайти на наявність помилок, а потім систематично викорінюючи їх і випускаючи власний потенціал - це Onpage.Org. Витрата часу на пошук можливих джерел помилок тепер бере на себе інструмент SEO, а також здійснює пошук в найнижчих каталогах веб-сайту, а потім з першого погляду покаже, які помилки слід виправляти для досягнення чистого оптимізованого веб-сайту. Відстежується навіть все більш важлива продуктивність.

Ціна Pro: 100 € - 1 проект, 1 користувач, 50`000 URls, 100 ключових слів
Ціна Бізнес: 400 € - 10 проектів - 10 користувачів, 1`000`000 URls, 1000 ключових слів
Ціна агентства: 900 € - 20 проектів - 20 користувачів, 4,000,000 URls, 2500 ключових слів
Ціна підприємства: 1300 € - 10 проектів - 50 користувачів, 7,000,000 URls, 2500 ключових слів

Висновок: Занадто дорого! але хороший аналіз на сторінці. Досить несимпатична компанія, партнер не ставиться справедливо. Хороший безкоштовний інструмент як альтернатива для грубого початкового аналізу як альтернативи: www.seorch.de

Xovi SEO Контроль і маркетинг Suite

Моніторинг і аналіз будь-якої кількості доменів, проектів і ключових слів! Щоденний моніторинг ключових ключових слів у Google, Bing, Yandex та Baidu та понад 30 країн! Локальний моніторинг ключових слів - дані заднім числом за останні 3,5 роки! SEO та інструменти моніторингу: інструмент зворотного зв'язку, менеджер посилань, інструмент SEM, інструменти звітності, інструмент Onpage, партнерський інструмент, дослідження ключових слів.

Ціна Pro: 100 € - 500 000 кредитів, 2500 ключових слів, перевірка посилання щотижня, 25000 URL-адрес на сторінці, 1 користувач
Ціна: 150 € - 750`000 кредитів, 3`500 ключових слів, перевірка посилання щотижня, 50`000 URL на сторінці, 3 користувачі
Ціна Підприємство: 500 € - 1,5 мільйона кредитів, 10'000 ключових слів, перевірка посилання щодня, 150'000 URL-адрес на сторінці, 5 користувачів

Підсумок: хороший, твердий продукт, але не найкращий.

Sistrix

Поруч з Searchmetrics, лідером в галузі професійних інструментів SEO. Програмне забезпечення та ціноутворення базуються на модульній системі. Модулями Sistrix є:

Модуль SEO: Ідеальний модуль для SEO, який бажає компактного огляду домену. Хочете контролювати видимість і рейтинги і потребують конкурентного аналізу. Можна проаналізувати розподіл рейтингів за окремими URL-адресами, а також імена хостів та багато інших деталей.

Модуль SEM: Для аналізу та моніторингу оголошень AdWords у Google. Тут ви можете побачити в деталях, на яких умовах конкурс книги. Ви можете детально переглянути оголошення. Можна також активувати сповіщення, щоб отримувати повідомлення електронної пошти, коли внесені зміни. Правильний для ентузіастів SEM.

Модуль посилання: SEO та оператори сайту потребують і хочуть знати, де згадується їхній веб-сайт. Модуль посилання є одним з найбільш всебічних на німецькомовному ринку. Інтегрований експертний режим і численні фільтри не залишають бажати кращого. Доступ до даних, які мають кращу якість відповідно до оцінок.

Універсальний модуль: Окрім органічного пошуку, також хочеться знати, як стоїть сторінка в Universal Search. Будь-які новини Google або пошук зображень. За допомогою цього модуля можна проаналізувати кожну область універсального пошуку. Це включає пошук відео або Карти Google. Універсальний пошук є важливим каналом для кваліфікованого трафіку.

Оптимізатор SISTRIX: аналіз на сторінці та великий моніторинг. Оптимізатор робить те, що обіцяє назва. Він показує помилки і слабкості домену. Ви можете зробити це крок за кроком. Завдяки інтегрованій системі завдань, це також можливо в команді. Крім того, він містить великі функції моніторингу для відстеження ключових слів тощо.

ціни:

1 модуль: 100 євро
2 модуля: 200 євро
3 модуля: 275 євро
4 модулі: 350 євро
5 модулів: 400 євро

Висновок: Зокрема, модуль SEO стоїть і коштує грошей.