SEO тактика Частина 2: Білий Hat проти Black Hat

  1. Використовуйте тактику White Hat
  2. Уникайте чорної тактики

У світі пошукової оптимізації існує декілька способів, якими підприємства працюють на шляху до вершини пошукових систем. Деякі з цих тактик є те, що ви б назвали «білою капелюхом» тактики SEO. Вони співпадають з умовами надання послуг Google і використовують підхід до вдосконалення веб-сайту, зосереджуючись на користувачів, а не на рейтингах. Використання цих тактик може зайняти трохи часу, щоб отримати ваш сайт з землі, але буде набрати вас довгострокові результати, які полегшать для ваших клієнтів, щоб знайти вас через пошукові системи. Тільки пам'ятайте: "Повільно і стійко виграє гонка".

Використовуйте тактику White Hat

Згідно з Google Тактика White Hat включає:

  • Створення органічного, якісного вмісту
  • Додавання хороших описових тегів: ключових слів, метаописів, тегів для зображень, назв сторінок тощо.

Тактика White Hat надає відвідувачам вашого сайту відповідну інформацію, що розширює релевантність вашого сайту. Причини, що ця тактика працює так добре, полягає в тому, що протягом багатьох років Google адаптував свій алгоритм з такими оновленнями, як Колібрі , Пінгвін , Панда , і RankBrain . Вони впливають на те, як Google аналізує вміст, посилання, досвід користувачів тощо.

Уникайте чорної тактики

Тактика Black Hat традиційно включає методи обманювання пошукових систем і використання тактики, які базуються на використанні певних характеристик алгоритму Google. Всі тактики Black Hat пошкодять ваш сайт і репутацію.

Тактика Black Hat включає:

  • Придбані та / або нерелевантні посилання
  • Дубльований вміст
  • Наповнення ключових слів
  • Посилання ферм
  • Прихований, не пов'язаний текст

Ці тактики, хоча вони можуть генерувати короткостроковий успіх, можуть призвести до того, що ваш веб-сайт буде включено до чорного списку від Google або інших пошукових систем. Після того, як пошукові системи вловлюють тактику, яка порушує їхні умови надання послуг, веб-сайт, що використовує цю тактику, може зникнути з результатів пошуку. Ось чому так важливо робити правильно SEO. За даними Google, "навіть найдосвідченіший SEO не може гарантувати певний ранг для вашого сайту". Якщо хтось каже, що вони можуть ... Це погана новина.

Існує багато способів оптимізувати свій сайт, не порушуючи правил або обманюючи систему, щоб отримати користь у результатах пошуку. Переконайтеся, що ви робите речі правильно, коли ви оптимізуєте свій сайт, щоб отримати належне розміщення пошукової системи, що буде тривалим. Правильне SEO потребує часу, щоб зробити добре. Це марафон, а не спринт. Працюйте наполегливо, будьте терплячими. Результати з часом відображатимуться.