Що робить молодший, середній або старший SEO?

  1. SEO
  2. SEM
  3. Analytics
  4. Висновок
Googlebot хоче знати, що робить вас молодшим, проміжним або старшим SEO!

SEO

Для початківців : Ви наполовину переконані, що SEO люди просто роблять ці терміни: "alt text", 301, "XML Sitemap", WMT, GA, H1, DA, SERP.

Молодший : Ви можете виконувати основні дослідження ключових слів для сайту або для ідей для змісту, змінювати титри, перевіряти посередній веб-сайт і придумати гідний список рекомендацій, виконувати основні щомісячні звіти SEO, створювати сторінку Google+, і ви знаєте, хто Метт Каттс є. Ви можете дещо точно описати те, що тягне за собою ваша робота, і вплив ваших дій на клієнтів.

Intermediate : Ви краще можете визначити, чи може будь-який сайт отримувати рейтинги за даною фразою, яку ви досліджували, ви мали певні перемоги у створенні посилання та деякі улюблені прийоми. Ви дуже пишаєтеся, у вас є кілька улюблених звітів у Analytics, де ви отримуєте більшість своїх початкових даних про клієнта, можете швидко і цілеспрямовано копіювати навколо GA і консолі пошуку Google, і ви маєте думку про те, як оцінювати дані ключових слів.

Іноді ви все робите правильно, але сторінки просто не класифікуються, ви не знаєте, чому, і ви закінчуєтеся ідеями, що робити далі. Ви були на конференції SEO в минулому році, і у вас є грубе уявлення про те, де промисловість йде. Ви б мали тверді відповіді ці 10 питань . Ви знаєте, коли потрібно перевіряти "nofollow" на посилання (і знаєте, що це означає). Можливо, найважливіше, що на цьому етапі ви починаєте бачити за межі сліпого застосування SEO кращих практик, і ви розумієте, як все це відбувається - ви можете досить зручно пояснити переваги роботи, яку ви робите клієнтам.

Старший : у вас є шосте почуття, щоб дізнатися, які фрагменти вмісту будуть отримувати результати, у вас є улюблена техніка для роботи з великими (1000+) набором даних ключових слів, ви робите рекомендації Schema, які насправді з'являються в видачах , Ви можете швидко створити процес навколо перевірених нових методів, ви говорили на конференціях або місцевих зустрічах як експерт, і у вас є кілька особистих веб-сайтів проектів, які ви використовуєте для експериментів SEO або заробляти побічні доходи.

У вас є певний досвід роботи з міжнародними SEO, і ви можете перевіряти практично будь-який веб-сайт і виходити з великими рекомендаціями та конкретними інструкціями. Ви можете використовувати рейтингові індекси або більш складні тактики відстеження рангу, щоб краще зрозуміти вплив від діяльності SEO. Замість того, щоб використовувати безліч швидких і жорстких передових практик, ви розумієте контекст і нюанс навколо них і коли діяльність є ризикованою або безпечною. Ви також можете зрозуміти, чому деякі сторінки просто не класифікують і усувають неполадки у вирішенні цих проблем.

При поясненні SEO людям, які не так добре розбираються, ви можете говорити на всіх рівнях і не покладатися на збиток з ними. Найголовніше, ви можете прив'язати до бізнес-цілей клієнта з SEO-ініціативами і пов'язати з ними, як SEO буде сприяти їхній суті.

SEM

Для початківців : Ви, можливо, зробили кампанію один раз, але це не спрацювало так чудово. Ви можете подумати, що AdWords засмоктує або що навряд чи хтось натискає на них, або він не має великого значення.

Junior : Ви запускаєте контрольний список під час створення облікових записів, щоб отримати правильні параметри. Ви можете отримати базову пошукову кампанію. Ви розумієте типи націлювання на ключові слова і коли їх використовувати, і ви знаєте страшні ключові слова, коли ви їх бачите.

Середній : сертифікований AdWords. Можна налаштувати ефективну кампанію ремаркетингу, використовуючи списки, створені з Analytics або AdWords, і ви могли б грати з відеорекламою. Ви знаєте, що означає CPA, як налаштувати кампанію оптимізатора переходів, як використовувати більшість розширень оголошень, як правильно пов’язати веб-сайт з AdWords, налаштувати обліковий запис торгового центру та кампанію для покупок, висловити свою думку про клієнта Google проти Bing підтримуйте, знайте, що таке MCC (і ви використовуєте). Ви можете запустити кілька звітів, щоб оцінити, як клієнт повинен змінити свої бюджети. Ви можете цілеспрямовано переходити по AdWords, щоб дістатися до потрібних звітів або переглядів. У вас є кілька стилів кампанії, які ви любите використовувати на нових облікових записах.

Старший : у вас є улюблений метод розробки складних списків мінус-слів, а кілька кампаній у вашому обліковому записі (-ах) є суто експериментальними для тестування різних цілей. Ви можете розробляти кампанії, спрямовані на досягнення конкретних цілей, від низьких ставок CPA, високого прибутку, найкращих показників ROAS, цілей доходу, обізнаності тощо. У інтерфейсі AdWords може виникнути труднощі. Ви знаєте це так добре і проходите так швидко. Коли ви працюєте над обліковим записом Intermediate SEM, зазвичай відбувається різке поліпшення, і ви можете зазвичай роздувати свої свідомості декількома новими ідеями або стратегіями, про які вони ніколи не думали. Ви були в програмі бета-версії Google AdWords або дві, можна налаштувати a ремаркетинг відео кампанії за 30 хвилин, і буде цілком зручно взяти участь у проекті за моделлю "плата за продуктивність", доки ви можете зробити попередні дослідження.

Analytics

Для початківців : Ви можете ввійти до Analytics, але зазвичай не переходьте до першого екрана огляду.

Молодший : Ви можете дістатися до потрібного екрану, щоб відповісти на "найпопулярнішу сторінку" за 30 секунд, потягніть за трафік для певного каналу, витягніть використання мобільного телефону з невеликою кількістю скрипок, і витягніть загальну статистику.

Проміжний : Ви сертифіковані GAIQ, для початку. Ви створили кілька панелей, щоб заощадити час визначати сезонність , ви завантажуєте дані про використання сторінок, щоб допомогти з архітектурою вмісту, можете налаштувати та налаштувати сповіщення електронною поштою, створити нові облікові записи для нових веб-сайтів, а також виконати посилання на обліковий запис AdWords / WMT / тощо. Ви перебуваєте в Google Analytics 1-4 рази на день, і ви знаєте, як рекомендувати зміни коду для більш досконалого відстеження, а також застосувати деякі стандартні фільтри. Можливо, ви грали з моделями атрибуції, але ще не знайшли їх для себе. Потрібно зовсім небагато часу в обліковому записі, перш ніж ви зможете знайти відповідні факти.

Старший : Ви використовуєте доступ API для зіставлення даних таким чином, що є занадто складним для роботи в GA, ви знаєте правильний час для використання власного сегмента чи звіту проти інформаційної панелі чи просто переглядаєте, ви маєте кілька переглядів божевільні фільтри та передові функції заміни, у вас є кілька убивчих списків ремаркетингу, можливо, ви використовуєте імпорт даних або групування вмісту або групування спеціальних каналів, щоб отримати більш глибоке розуміння, через приблизно 5 хвилин з новим обліковим записом, який ви можете задати глибокий пошук Ви можете дізнатися, як налаштувати обліковий запис Analytics для декількох субдоменів і як направляти розробників на впровадження складних архітектур. Ви можете пояснити, як Analytics легко використовує файли cookie та сесії, і ви використовували Google Tag Менеджер або інший менеджер тегів. Ви використовували моделі атрибуції, щоб відповісти на деякі дійсно складні питання та допомогти в маркетинговій стратегії. Ви дуже добре керуєте клієнтами по шляху, щоб перевести їх до маркетингової діяльності на основі результатів, а також з планами вимірювань, реалізацією тощо. результатів.

Висновок

Знову ж таки, це не все, закінчити всім керівництвом, але це повинно дати вам гідну ідею того, де ви стоїте, якщо ви можете чесно оцінити себе. Навчання і застосування SEO і всіх пов'язаних з нею дисциплін - це нескінченна гонитва за знаннями. Найважливіша частина полягає в тому, щоб залишатися скромними і ніколи не зупинятися на своїх методах і способах - майже завжди є більш ефективний і кращий спосіб поліпшити свій набір навичок і знань. Думаючи, що ви знаєте все (чи то з курсу, який ви нещодавно взяли, або використовуючи техніку / процес, який «працював назавжди»), не приймаючи нових шляхів вдосконалення та виконання речей - це вірний шлях до провалу в довгостроковій перспективі - так що залишайтеся скромний! Правильне ставлення є ключовим, якщо ви хочете досягти успіху, процвітати і в кінцевому підсумку залишатися актуальними в цій галузі.

Ми завжди шукаємо мотивованих талановитих працівників - якщо ви відповідаєте законопроекту, зв'яжіться з нами!

Зв'яжіться з нами