Що таке статті Spinning?

Стаття спінінг - це процес переписування статті для створення нових «оригінальних» копій, щоб уникнути дублювання проблем із вмістом, що може призвести до штрафу від пошукових систем, таких як Google, коли стаття продається на вашому сайті.

Ідея полягає в тому, щоб написати статтю, а потім переписати її сотні або навіть тисячі разів, щоб створити різні версії однієї статті, а потім представити сотні або тисячі інших веб-сайтів. Окупність для особи, яка пише статтю, полягає в тому, що вони включатимуть посилання на свій власний веб-сайт у тексті. Теоретично, ці посилання будуть повідомляти Google, що вони дуже популярні і підштовхують свій сайт до рейтингу за обраними ключовими словами.

Можна закручувати статті для створення корисних і унікальних «нових» статей, які можна подавати на інші веб-сайти, не побоюючись дублювання вмісту. Як ви можете собі уявити, це займе більше часу, і кількість хороших версій якості, які ви можете створити вручну, обмежена тим, наскільки ви готові смажити свій мозок, намагаючись повторно сказати те ж саме знову і знову. У найгіршій формі закручена стаття взагалі не повинна мати ніякого сенсу і повинна лише мати подібний набір слів до оригінальної статті. Це була б SEO-версія "Чорної капелюхи".

Проблема в тому, що не практично (або фінансово життєздатним) створити кілька сотень якісних версій однієї статті. Рішенням цього було програмне забезпечення, яке буде переписувати вашу оригінальну статтю. Звичайно, будучи програмним забезпеченням, це не ідеально, і ваш прекрасно написаний оригінал може закінчитися з деякими незвичайними фразами, які зазвичай чуються від п'яних дикторів з англійською та другою мовою з реактивною затримкою!

Початкове речення на зразок…

"Кішка гратично вистрибнула на стіл".

… Переписавши версію # 147, можна легко перетворитися на…

"Котяча весна чарівно на плиті."

Характер «чорної капелюхи», що обертається, полягає в тому, що їх нелегко читати і не призначені. Їх єдина мета полягає в тому, щоб створити сторінку тексту, яка в основному стосується тієї самої теми, що й оригінал, щоб забезпечити транспортний засіб для посилання на інший веб-сайт.

Обман? Так.

Це працює? Так, може.

Тим не менш, недолік полягає в тому, що спінінг статті суперечить духу Інтернету, і Google все ще є шерифом у цьому місті. Їх останні оновлення алгоритму це їхній останній крок на шляху до очищення «рифф-рафф», який змащує води Інтернету. Закручені статті, безумовно, будуть високо в їх порядку денному і після деяких досліджень я робив нещодавно, я думаю, що вони знаходяться в нижній частині яйце-таймер.

Якщо ви хочете працювати над поліпшенням рейтингу вашого веб-сайту, скористайтеся деякими методами SEO White Hat, будь ласка налагодити зв'язок і ми можемо обговорити ваші варіанти.

Обман?
Це працює?