Що таке візуальна студія SEO

  1. Про візуальну студію SEO Visual SEO Studio є програмне забезпечення SEO, Технічний інструмент SEO...
  2. Про Фреда
  3. Про цей сайт
  4. Як зв'язатися з нами

Про візуальну студію SEO

Visual SEO Studio є програмне забезпечення SEO, Технічний інструмент SEO аудиту. Федеріко почав розробляти його у вільний час, керований пристрастю до програмування, пошукової оптимізації, маркетингу, технологій, досліджень. Сьогодні за ним стоїть компанія з програмного забезпечення, aStonish Studio srl.

Безкоштовна версія продукту доступна для завантаження (спробуйте!). Ми публікуємо нові випуски щомісяця або менше, надаючи пріоритет стабільності над функціями та дозволяючи нові функціональні можливості тільки тоді, коли вони є достатньо стабільними для прайм-тайму.

Якщо ви знайдете продукт цікавим і хочете слідувати його еволюції, ви можете підписатися на RSS-канал, або стежити за проектом в Twitter і Google+.

Тим часом можна огляньте продукт , прочитайте FAQ або - якщо ви не можете знайти потрібну інформацію - можете Напишіть нам кілька рядків .

Про компанію aStonish Studio srl

aStonish Studio srl - це новий будинок програмного забезпечення, заснований у червні 2015 року для просування, розповсюдження та комерціалізації платних версій Visual SEO Studio.
Інструмент SEO - сьогоднішній флагманський продукт, на якому ми зосереджені. Ми не будемо обмежувати наш портфель лише одним продуктом, хоча і в майбутньому, а також надаватимемо послуги малим і середнім підприємствам.
Базуючись в Генуї, Італія, ми відчуваємо, що національні кордони занадто тісні і люблять діяти у всьому світі.

Про Фреда

Пристрасний архітектор програмного забезпечення, багато років працював у важливому італійському будинку програмного забезпечення. Він мав щастя, щоб "носити багато капелюхів" там, в будинку SEO включений, і отримав також захоплений пошукової оптимізації. Перемотавши вперед кілька місяців, всі працюючи на Visual SEO Studio, коли користувальницька база програмного забезпечення мала достатню критичну масу, він заснував свій будинок програмного забезпечення, aStonish Studio srl, переслідуючи життєву мрію.
Тут ви можете знайти Щось більше про нього .

Про цей сайт

Очікуйте, що цей сайт розвиватиметься разом із продуктом SEO, який з кожним днем ​​стає все більш цінним, починаючи з бази знань SEO, доступної з самого продукту. SEO блог з оригінальним вмістом.

Як зв'язатися з нами

Якщо ви вже є користувачем Visual SEO Studio і бажаєте внести пропозицію, повідомити про помилку, або просто потрібен довідка, використовуючи продукт, найшвидший спосіб зв'язатися з нами з самого продукту, де ви можете знайти форму саме для що:

не забудьте вказати адресу електронної пошти, щоб ми могли відповісти вам
не забудьте вказати адресу електронної пошти, щоб ми могли відповісти вам

Будь-яке інше питання, будь ласка, зробіть зв'яжіться з нами за допомогою цієї форми .