SSD Seo Панель хостингу - CDN, безкоштовна установка і 24/7 команда підтримки - FastComet

Регулярна ціна $ 2.95 / mo $ 5.95 / mo $ 6.99 / mo $ 7.99 / mo $ 6.99 / mo $ 5.95 / mo $ 7.00 / mo SSD Тільки сервери

Зберігання базується на останньому SSD і налаштовано у надлишковій конфігурації RAID 10. \ t За допомогою цього налаштування вам ніколи не доведеться турбуватися про збій жорстких дисків і втрату даних

\ t  За допомогою цього налаштування вам ніколи не доведеться турбуватися про збій жорстких дисків і втрату даних

RocketBooster

Ви отримаєте вигоду від 3x більше ресурсів на обліковий запис і 3x менше користувачів на сервері з високопродуктивним середовищем хостингу php7, що складається з LiteSpeed ​​LSAPI, APC & OPcache, Static та Dynamic Varnish cache.

Давайте шифрувати

Ви можете безкоштовно встановити безлімітні SSL на все життя. Це дуже проста у використанні, і вона не вимагає спеціальних конфігурацій та перевірок електронної пошти.

Cloudflare CDN кешування

Cloudflare повторює вміст вашого сайту на більш ніж 100 + серверах по всьому світу, і ваші відвідувачі завантажуватимуть ваш сайт з найближчого до них сервера. Це дозволить швидко завантажувати ваш сайт незалежно від того, де знаходяться ваші відвідувачі.

SpamExperts

Ваша електронна пошта завжди доставляється в INBOX ваших одержувачів. Ми використовуємо 100% чисті IP-адреси з високою репутацією, які гарантують безперебійне спілкування з електронною поштою. Це також одна з найсучасніших систем захисту від спаму. Це усуває СПАМ майже на 100% і має близько 0 помилкових спрацьовувань.

Брандмауер веб-додатків

Брандмауер веб-додатків захищає ваш веб-сайт від шкідливих атак, таких як ін'єкція SQL, крос-сайт сценаріїв (XSS), локальні файлові файли, віддалені файлові вставки, атаки XML-RPC DDoS і т.д.

Сплачений платний Сплачений платний   Видалення шкідливих програм Видалення шкідливих програм

Використання старих версій програмного забезпечення може спричинити зловмисні атаки вашого сайту. З вами з'явиться таке покриття, як ми будемо чистити і захищати ваш сайт

Платні Платні   Безкоштовні щоденні резервні копії Безкоштовні щоденні резервні копії

Ми надаємо щоденні резервні копії, які зберігаються за межами сайту, і ви будете мати резервні копії за останні 7/30 днів. Ми надаємо вам повний, необмежений доступ до ваших резервних копій за допомогою нашого веб-менеджера відновлення в 1 клік. Крім того, наша технічна підтримка 24/7 завжди готова допомогти вам, якщо вам потрібна допомога у відновленні вашого сайту, і це не вимагає додаткових витрат.

Платні Платні   Миттєвий відповідь у чаті   Ціна поновлення квартири Миттєвий відповідь у чаті Ціна поновлення квартири

Під час реєстрації для будь-якого веб-хостингу, як правило, ціна оновлення значно вища, ніж ваша початкова ціна, залежно від пропозиції, яку ви отримали. На відміну від цих неприємних практик, ми пропонуємо пакети веб-хостингу за фіксованою ставкою поновлення. Ніяких підступних сюрпризів - оновіть всі свої послуги хостингу за тією ж великою ціною, на яку ви зареєструвалися.

Кілька розташування сервера

Швидкість і продуктивність вашого сайту значною мірою залежать від місця розташування і характеристик вашого хостингового центру обробки даних. Збільште свій глобальний доступ і підвищить ефективність ІТ за допомогою 8 стратегічно розташованих, високо автоматизованих центрів обробки даних на трьох різних континентах. Вибирайте об'єкт корпоративного класу поруч із вами та відвідувачами вашого сайту для кращого часу завантаження та більшої продуктивності!

8

2 3 2 2 2 3 ПЛАНИ ПОСИЛАННЯ порівняйте голову з головою порівняйте голову з головою порівняйте голову з головою порівняйте голову з головою порівняйте голову з головою порівняйте голову з головою