Ставки SEO написання: Як визначити, що стягувати як Інтернет-письменник

  1. 2018: Як і чому змінилися курси SEO
  2. Подивіться назад: Що стягувати за SEO вміст
  3. Написання контенту SEO: не довше нижньої частини бочки ставки?
  4. Як визначити, що потрібно стягувати як SEO Content Writer
  5. Дізнайтеся, як земля високооплачуваної SEO письмово клієнтів, які будуть платити вам (соковиті!) Щомісячний...
  6. Чому ставки SEO написання зросли протягом багатьох років
  7. Позачергові вигоряння
  8. Зрілість промисловості
  9. Як добитися успіху в якості вільного копірайтера SEO
  10. PS: Ось такий шлях майже доказовий Початок вільної кар'єри написання .

Під час підготовки до місяця технологій Freelance Writer , я провів цілий тиждень, займаючись дослідженнями, як реально заробляти гроші в Інтернеті. Це було відкриття очей на декількох рівнях. Одним з напрямків, про які я багато читав, була розробка змісту. Звичайно, це охоплює SEO письмовій формі. Те, що я дізнався про швидкість написання SEO, мене трохи здивувало.

Відмова від відповідальності : Ця публікація містить партнерські посилання. Ось сайт політику розкриття партнерської діяльності для повної інформації.

2018: Як і чому змінилися курси SEO

Ця публікація була вперше опублікована 26 листопада 2007 року. Я був dong це протягом приблизно 2 місяців у тому часі. Завдяки появі контент-маркетингу, ставки в режимі онлайн зростали - в деяких випадках значно.

Тоді $ 35 до $ 50 за статтю було “кращим доларом” для багатьох фірм. На сьогоднішній день це дещо знижується за 500-600 статей. Мій, як змінився час.

Контент-маркетингові агентства (інакше цифрові маркетингові агентства, SEO фірми) з'явилися, як бур'яни - сотень з них. Багато з них платять від $ 50 до $ 200 або більше за 500-750 статей.

І так звані контентні млини (наприклад, Upwork) навіть потрапляють у "краще оплачувані" дії. Хоча на них все ще можна знайти невисоку оплачувану робочу силу - також є також добре оплачувані це шестизначний фрілансер доводить. Влітку 2017 року вона мала свій перший $ 20,000 місяць (так, за один місяць!), Головним чином завдяки клієнтам, які вона висадила на фіксаторі через Upwork.

Так що трапилося? Чому ставки стрімко зростають?

На мою думку, це тому контент-маркетинг домінує зараз . За даними інтернет-маркетологів, більше 80% Споживачі проводять певну форму дослідження, перш ніж робити покупку .

Де вони починають пошук? Шість з десяти з них роблять це в Інтернеті. Що вони шукають? Огляди, відгуки, документи, приклади, описи продуктів і т.д. Коротше кажучи, будь-яка інформація, яка допоможе їм стати більш поінформованими, щоб вони могли приймати краще рішення про покупку. Хто надає багато цього змісту? Позаштатні письменники.

Подивіться назад: Що стягувати за SEO вміст

FYI, це частина # 8 того, що було розглянуто в Технологічний місяць незалежного письменника .

Написання контенту SEO: не довше нижньої частини бочки ставки?

Ми здебільшого з'явилися з тих часів, коли розробники веб-сайтів (принаймні, ті, хто серйозно ставиться до свого бренду) хочуть платити ставки за вміст.

Багато хто з них прислухалися до того, що для того, щоб заробляти гроші в Інтернеті, ви повинні мати інформативний, добре написаний, унікальний зміст.

Вгадай що? Це означає платити кваліфікованим письменникам. Це гарна новина для позаштатних письменників, особливо тих, хто спеціалізується на онлайн-контенті.

Навіть за більш низьких ставок, деякі фрілансери обробили SEO з самого початку (наприклад, я!).

Незалежний письменник SEO і блогер Дженніфер на CatalystBlogger.com дав п'ять причин в ній 10/8/07 повідомлення що незалежний письменник може захотіти розглянути питання про прийняття таких проектів.

У той час як ви все одно знайдете оголошення на сайтах, які бажають платити 100 доларів за 50 статей, вони стають меншістю.

Дешеві SEO письмово концерти завжди буде навколо, але, як промисловість дозріла, ви не повинні двічі думати про них, тому що є достатньо хороших, високооплачуваних SEO письменників.

Отже, скільки ви повинні стягувати як копірайтер SEO?

Як визначити, що потрібно стягувати як SEO Content Writer

Нижче наводиться те, що моє дослідження показало про ставки SEO статті.

$ 2- $ 25 За статтю: Блоггер на WriteNonsense це сказати про ставки написання статті SEO : «SEO статті можуть приймати що-небудь від $ 2 до $ 25 кожен або більше, але більшість з нас, здається, знаходять себе роботою в нижній частині цього масштабу. Як і будь-яка інша галузь, написання веб-контенту має величезну диспропорцію в доходах. Отже, що робить деякі автори статей добре оплачувані, а інші ні?

.02 центів за слово: цю публікацію було знайдено Форум SEO1.net у відповідь на запит про poster письменника SEO: " Я можу писати seo статей для вас, якщо ви хочете, ви можете побачити приклад в estebanpanzera.com всі повідомлення в блозі там були написані мною, я б стягувати $ 0,02 за слово ."

Це працює до $ 10 за 500-слово статті (загальна довжина для статті SEO).

$ 5- $ 15 за статтю: На іншій стороні монети є власник веб-сайту, який пропонує ставку для авторів статей SEO. Наступне оголошення було знайдено в DigitalPoint.com форум. Вона читала: « Мені потрібні статті SEO. Близько 20-50. Готові платити до $ 15 за статтю. Потрібно бути абсолютно унікальним і точним для SEO. Перевірте copyscape для перевірки. Опублікуйте свою роботу тут і PM з ціною . "

Тривалість статті вимагала мінімум 400 слів.

$ 50- $ 75 за статтю: Швидкість залежить від довжини статті, як зазначено нижче.

Ця цитата була взята з питання про Quora, де фрілансер запитав: «Які належні тарифи стягуються за SEO / контент для розробки веб-сайту (найкраще платити за сторінку з макс. 1000-1300 wds? За слово? Інше? ). Він призначений для незалежної фірми адвоката Bay Area (компанія з невеликими компаніями).

Одним із відповідей було: « Я б сказав, що ви можете стягнути $ 50 -75 за статтю, якщо ви або хтось із ваших співробітників пише. Це буде включати в себе SEO-дружній заголовок & текст і форматування з зображеннями . "

$ 200 до $ 500 + / Стаття: Це узгоджується з тим, що багато агентств з контенту / цифрових маркетингових агентств платять / нараховують в ці дні, як показано нижче.

$ 60 до $ 950 / Повідомлення про блог: Агенція контент-маркетингу написала: " Для наших регулярних повідомлень у блогах SEO ми стягуємо від $ 80 до $ 950 кожен, залежно від довжини і скільки ви хочете".

FYI, як я писав у статті 5 способів отримати роботу писати SEO статей , приховуючи форум (і групи копірайтингу в Facebook) - це відмінний спосіб знайти SEO письмово концерти - і дізнатися про курси. Крім того, подібні платформи соціальних медіа Копірайтинг Facebook і групи написання LinkedIn. Багато інформації з перших рук ділиться в цих просторах.

Як ви можете бачити з цих прикладів, ставки SEO статті написані по всьому місці. Це вірно в будь-якому іншому аспекті позаштатного письма, так що вам доведеться знайти те, що працює для вас.

Дізнайтеся, як земля високооплачуваної SEO письмово клієнтів, які будуть платити вам (соковиті!) Щомісячний фіксатор.

Чому SEO Writing є ще "гарячим" для позаштатних письменників

Я колись говорив з двома SEO фахівцями про ставки. Один з них був директором з маркетингу великої маркетингової фірми; інша - компанія з цифрового маркетингу (SEO).

Власник компанії SEO сказав мені, що він платить письменникам половину того, що він виставляє клієнтам. І, його ставки були вище того, що більшість покупців SEO зміст платити. Наприклад, найменше ви могли б зробити $ 10 з фірмою, тому що він стягував клієнтам мінімум $ 20 за 400-600 слово статті.

Його фірма запропонувала безліч послуг, наприклад, веб-контент у форматі HTML, веб-контент у форматі MS Word, блоги, публікації на форумах тощо.

Кожна послуга мала різні ціни, наприклад, доставляючи вміст у форматі HTML, оплачуваний з $ 25 - $ 50 / page; блоги оплачуються від $ 100 - $ 150 / month для щоденного розміщення (250-400 посади слів); Розробка преміум-статей заплачена $ 20 / стаття. Розробка преміум-статей включала дослідження, редагування та налаштування статей для клієнтів.

Власник цієї фірми повідомив мені також, що його клієнти рідко замовляли менше 10 статей, і що багато хто з них замовляли статті тисячами, наприклад, він мав одного клієнта, який замовив 1000 статей протягом трьох місяців.

Директор з маркетингу сказав мені, що вони регулярно дають шанс новим письменникам, тому що їм потрібна свіжа інформація в різних спектрах, і що важко знайти хороших, надійних письменників. Я послав їм мій тариф, разом зі своїми спеціальностями та декількома зразками. Вони були вражені та послали деякі проекти по-своєму.

Моя думка в ретрансляції всього цього полягає в тому, що написання SEO є більш гарячим, ніж коли-небудь, оскільки підвищення ставок протягом багатьох років доводиться.

Чому ставки SEO написання зросли протягом багатьох років

Followng є двома з основних причин SEO письменники можуть стягувати більше в ці дні.

Позачергові вигоряння

Два спеціалісти галузі повідомили мені, що їм важко знайти надійних письменників. Я думаю, це тому, що ставки були настільки низькими. Звичайно, хтось може взяти на себе кілька проектів за $ 3, $ 4 або $ 5 за статтю.

Але врешті-решт, вони будуть втомитися працювати на такі низькі ставки і рухатися далі після того, як з'ясували, що «Так, я можу заробляти на життя, пишучи за такі низькі ставки, але я не хочу працювати 14 , 15 або 16 годин на день, щоб зробити гідне життя. "

Зрілість промисловості

SEO письменники починають з веб-серферів, тобто людей, які виходять в Інтернет для пошуку інформації. Після того, як вони почали пропускати сайти, які, очевидно, були лише там, щоб продати щось - наприклад, ті сайти з однією погано написаною статтею та 20 оголошень, які закликали їх придбати щось (так званий Made for AdSense (MFA)) - ці власники веб-сайтів побачили спад дохід і багато з них зникли з мережі.

Крім того, пошукові системи, такі як Google, підійшли до цих типів сайтів і почали забороняти їх взагалі. Все це означало, що сайти з відповідним, значущим, добре написаним контентом піднімуться на вершину.

І, щоб отримати відповідний, змістовний, добре написаний зміст, веб-підприємці з часом мали платити письменникам гідну ставку І, щоб отримати відповідний, змістовний, добре написаний зміст, веб-підприємці з часом мали платити письменникам гідну ставку. Жоден кваліфікований письменник не буде працювати над деталізованою статтею на 500 або 600 слів і продавати її за 4 долари.

Директор з маркетингу в маркетинговій фірмі сказав мені, що їм дуже важко знайти кваліфікованих , надійних письменників.

Незважаючи на те, що багато хто думає, хороше письмо - це навик. І не кожен може це зробити. Коли я досліджував цю статтю, я відвідував багато форумів і був приємно здивований кількістю власників веб-сайтів, які сказали, що з радістю платять більше за хороше письмо.

Тепер, не зрозумійте мене неправильно, багато хто майже завжди готовий віддати пострілу. Але, багато хто плакав на тому, як вони розчаровані в якості письма від деяких lowballers. Вони незабаром зрозуміли, що просто не варто витрачати час на аутсорсинг основних потреб написання контенту, тому що вони не можуть залежати від стабільної якості, тобто перші один або два шматки будуть нормальними, але тоді якість написання відпаде. в певний момент.

На $ 4 / статтю, чи це не можна було очікувати?

Як добитися успіху в якості вільного копірайтера SEO

Це SEO-письменники, які розуміють, що вони приносять клієнтам, які досягли успіху протягом тривалого часу. І хоча жанр дозрів, область все ще широко відкрита для письменників, які: i) реалізують свій талант; ii) правильно цінувати свої послуги; ііі) навчитися ефективно і послідовно продавати.

Ніколи не забувайте про це.

З повагою,
Юванда
PS: Далі йде посилання на кожен пост в серії місяців технології Freelance Writer.
Вступне повідомлення : Нова серія - Місяць технологій незалежних письменників
Повідомлення №1 : 4 основи заробляння грошей в Інтернеті
Повідомлення №2 : Розробка SEO контенту: як залучити більше трафіку на ваш сайт
Повідомлення №3 : Ніша Маркетинг: Як вибрати прибуткову нішу
Повідомлення №4 : Програмні засоби для нішевих веб-сайтів
Повідомлення №5 : Перетворити $ 1 / день на Інтернет-імперію: Як заробити гроші з міні-сайтами
Повідомлення №6 : 4 суперечливі способи отримати більше трафіку для вашого сайту
Повідомлення №7 : 5 способів отримати роботу писати SEO статей
Повідомлення №8 : Як визначити, що стягувати як автор статті SEO
Повідомлення №9 : Як оптимізувати свій сайт, щоб отримати більше трафіку
Допис # 10 : Соціальне програмне забезпечення для закладок та 9 висновків, що роблять гроші, з місяця технологій позаштатних письменників

До речі, якщо ви знайшли цю статтю корисною, будь ласка, поділіться нею Pinterest . Дякую!

PS: Ось такий шлях майже доказовий Початок вільної кар'єри написання .

Слідкуйте за нами, як і ми:

Так що трапилося?
Чому ставки стрімко зростають?
Де вони починають пошук?
Що вони шукають?
Хто надає багато цього змісту?
Написання контенту SEO: не довше нижньої частини бочки ставки?
Вгадай що?
Отже, скільки ви повинні стягувати як копірайтер SEO?
Отже, що робить деякі автори статей добре оплачувані, а інші ні?
Wds?