Стиснення зображень без втрати якості

  1. Сервіс CompressJPG / CompressPNG

Коли я зайнявся   прискоренням свого блогу   , То швидко виявив, що основна перешкода підвищенню його швидкості - недостатнє стиснення зображень Коли я зайнявся прискоренням свого блогу , То швидко виявив, що основна перешкода підвищенню його швидкості - недостатнє стиснення зображень. Як виявилося, саме велику вагу картинок - основна причина повільного завантаження мого блогу в браузерах користувачів.

Я вже згадував про те, що швидка швидкість сайту дуже важлива, якщо веб-майстер хоче домогтися високої відвідуваності і попадання в ТОП пошукових систем. А значить - саме час зайнятися оптимізацією своїх картинок.

Раніше я використовував для зменшення ваги картинок програми Photoshop і ImageReady. У програмі фотошоп ми оптимізуємо картинку за допомогою команди Файл - Зберегти для Web. Програма ImageReady йде в комплекті з програмою Adobe Photoshop CS3. Як оптимізувати картинку за допомогою неї, Ви можете дізнатися зі статті Уроки Adobe Photoshop , Переглянувши відео Обробка зображень.

Але виявляється, досить гарне стиснення в цих програмах - ще не межа. Вебмастеру доводиться боротися за кожен кілобайт ваги, і якщо можна ще більше стиснути зображення, при цьому не погіршивши якість, то потрібно обов'язково це використовувати.

І тому Вашій увазі я пропоную сервіс, який дозволяє здійснити найпотужніше стиснення зображень, практично без втрати якості.

Чи це можливо? Так, адже творці сервісу застосували власний алгоритм стиснення. Я переглянув безліч інших варіантів, і поки не знайшов нічого кращого. Тому я навіть не намагаюся пропонувати альтернативи.

Наприклад, картинка на головній сторінці мого сайту, та, на якій намальована схематично дорога до бізнесу за комп'ютером , Після всіх оптимізацій важила 34 кілобайт. За допомогою цього сервісу я зменшив її вага до 29 кілобайт.

А верхню картинку цієї статті, яка спочатку важила 34 кілобайт, я без оптимізації загнав на цей сервіс. На виході я отримав 6,5 кілобайт. Стиснення з допомогою ImageReady дозволило отримати картинку з вагою 7,9 кілобайт.

Словом, сервіс дійсно заслуговує на увагу, особливо якщо немає альтернатив - тих самих програм, про які я згадував вище.

Припустимо, у Вас їх немає. І в цьому випадку можна проводити обробку своїх зображень повністю онлайн, не перевантажуючи комп'ютер ніякими програмами. Цілком можливо обробку картинок робити на сервісі Фотошоп онлайн , А стиснення зображень виробляти теж онлайн, без всяких програм.

Наостанок згадаю, для чого взагалі може знадобитися стиснення картинок. Причини можуть бути самими різними:

  • економія місця на комп'ютері і в онлайн-сховищах;
  • прискорення завантаження фотографій на комп'ютері при перегляді;
  • прискорення передачі фотографій іншим користувачам через скайп, пошту, онлайн-сховища;
  • оптимізація зображень перед розміщенням на сайт;
  • і ще безліч інших причин.

Сервіс CompressJPG / CompressPNG

У сервісу два варіанти роботи, в результаті яких на виході видається або зображення у форматі JPG, або зображення в форматі PNG У сервісу два варіанти роботи, в результаті яких на виході видається або зображення у форматі JPG, або зображення в форматі PNG. Щоб переключитися на потрібний режим, вибираєте його натисканням на кнопку в правому верхньому кутку JPG / PNG.

Працювати з сервісом дуже легко і зручно. Заходьте на сервіс:

Заходьте на сервіс:

Вибираєте формат, в якому буде підсумкова картинка. Потім натискаєте на кнопку Select files. Вибираєте картинку, або кілька, до двадцяти штук за раз, на своєму комп'ютері, і натискаєте Відкрити. Картинки можуть бути будь-якого формату.

Перед вами з'являться порожні квадратики, і щоб їх заповнити Вашими зображеннями, Вам потрібно натиснути на кнопку Upload queue Перед вами з'являться порожні квадратики, і щоб їх заповнити Вашими зображеннями, Вам потрібно натиснути на кнопку Upload queue. Після цього клікаєте по кожному зображенню лівою клавішею миші, і дивіться нижче вихідну картинку, підсумкову картинку і їх вага. Змінити вага і якість Ви можете, пересуваючи вгору або вниз бігунок праворуч.

Після вибору потрібної ваги і якості натискаєте кнопку Compress під бігунком, і картинка закачується на Ваш комп'ютер.

Ось, в принципі, і все, отримане оптимізоване зображення Ви можете використовувати для Ваших цілей. Бажаю успіху.

Більш докладні відомості Ви можете отримати в розділах "Всі курси" і "Корисністю", в які можна перейти через верхнє меню сайту. У цих розділах статті згруповані за тематиками в блоки, які містять максимально розгорнуту (наскільки це було можливо) інформацію з різних тем.

Також Ви можете підписатися на блог, і дізнаватися про всі нові статтях.
Це не займе багато часу. Просто натисніть на посилання нижче:
Підписатися на блог: Дорога до Бізнесу за Комп'ютером

Проголосуйте та поділіться з друзями анонсом статті на Facebook:

Чи це можливо?