Структура ідеальної цільової сторінки для SEO (і переходів!)

 1. Структурні елементи цільової сторінки
 2. Заголовок цільової сторінки
 3. Підзаголовок, Заява про зміцнення та закриття
 4. Заклик до дії = візьміть або залиште
 5. Ключовий винос

Ідеальна структура цільової сторінки для SEO є таємницею для багатьох маркетологів. Я першим визнаю, що мені було важко, коли я вперше почав оптимізувати цільову сторінку для SEO. Для досконалої цільової сторінки SEO потрібний правильний баланс дизайну, копіювання та зображень для перетворення відвідувача.

Пам’ятайте, що цільова сторінка - це загальнодоступний вміст, який можна індексувати та знайти пошуковими системами . Цільові сторінки часто роблять багато важких заходів для перетворення, тому оптимізувати їх структуру для SEO варто. Таким чином, якщо ваша цільова сторінка буде добре зареєстрована, вона приверне трафік і конверсії самостійно - 24/7, 365 днів на рік.

Отже, яка структура цільової сторінки найкраще працює для SEO? Почнемо з того, які елементи включені.

Структурні елементи цільової сторінки

До обов'язкових елементів цільової сторінки належать:

 • Заголовок
 • Підзаголовок
 • Підтвердження
 • Аргумент закриття
 • Знімок героя - зображення або відео, яке візуалізує продукт або послугу в дії.
 • Переваги пропозиції
 • Соціальне підтвердження - відгуки, соціальні акції, відгуки, виграші та ін.
 • Заклик до дії (CTA)

Для того, щоб місце високо в рейтингах і отримати трафік, ці елементи повинні бути створені в переконливий спосіб і відображати поточні SEO кращих практик.

Починаючи з вершини, давайте розберемо кожен елемент ....

Заголовок цільової сторінки

Ваш заголовок є першим елементом, який блимає на вашій перспективі, як тільки він приземлиться на вашу цільову сторінку. Це робить його найпотужнішою частиною всієї сторінки. Це дуже важливо, щоб ремесло добре, зробивши його переконливим і SEO дружніх.

Які найкращі практики для копірайтингу заголовків SEO?

Перш за все, ваш заголовок повинен включати стратегічне ключове слово, призначене для цієї сторінки, розміщені поблизу початку. Також необхідно, щоб ваш заголовок містив менше 60 символів, оскільки довші версії не відображатимуться повністю в результатах пошуку.

Заголовок цільової сторінки має бути наочним, але коротким. Слід вловлювати суть того, про що йдеться на сторінці, і залучати користувачів, щоб вони хотіли дізнатися більше.

Примітка: Ваше стратегічне ключове слово (і його варіації) повинні відображатися систематично на всій сторінці. (Оберніть його також на URL-адресу цільової сторінки.)

Ви також повинні пам'ятати про слова та фрази, які повинні знайти свій шлях у ваші заголовки. Влада слова торкаються відповідних почуттів і викликають намічені дії. Coschedule згадав кілька прикладів енергетичних слів і фраз у своїй надзвичайно рекомендованій частині: Як писати заголовки, які ведуть трафік, акції та результати пошуку .

Coschedule згадав кілька прикладів енергетичних слів і фраз у своїй надзвичайно рекомендованій частині:  Як писати заголовки, які ведуть трафік, акції та результати пошуку

Підзаголовок, Заява про зміцнення та закриття

Підзаголовок дає більш детальну інформацію про звичайно короткий і нечіткий заголовок, який привернув увагу читача в першу чергу. Підзаголовки стають особливо важливими у випадку грайливих або суперечливих заголовків, оскільки вони можуть прояснити та розширити головну ідею. Підзаголовок також надає іншу можливість використовувати ключові слова.

Підтвердженням є інша назва сторінки, яка відображається на півдорозі сторінки. Оскільки більшість людей просто сканує вашу цільову сторінку, більший шрифт буде виділятися і захоплювати їхню увагу. Заяви, які підсумовують і підкреслюють основне повідомлення та ключові слова вашої цільової сторінки, тут дуже раді.

Заключний аргумент дає ще один привід переформулювати повідомлення, яке ви намагаєтеся передати, у заяві підкріплення. Заключний аргумент - це ваш останній шанс переконати і перетворити. Це робить важливим для вас резервне копіювання вашого основного пункту продажу .

Довжина вашої цільової сторінки допоможе визначити, чи потрібно вам включати заяву про підкріплення та завершальний аргумент. Якщо ваша цільова сторінка достатньо коротка для того, щоб ваш заголовок міг бути видимим у всі часи, не потрібно їх включати; однак, вони дуже корисні, коли ваша цільова сторінка затягується.

Ваш постріл героя (також відомий як заголовок зображення), будь то електронна книга або онлайн-курс, повинен представити вашу найкращу пропозицію і контекст використання, якщо це можливо. Погляньте на приклад з Позиційно .

Перегляньте кольори та розташування елементів на цій цільовій сторінці. Щоб переглянути його повну версію (оскільки вона довгою), перегляньте цю сторінку: Основи SEO для електронної комерції .

Говорячи про правила SEO, що стосуються героя пострілу, пам'ятайте, що він повинен відповідати стандартним вимогам оптимізації зображення. Налаштуйте ім'я файлу зображення та вкажіть необхідне ключове слово, яке узгоджується з оптимізацією сторінки на сторінці. Зверніть увагу на тег alt зображення і переконайтеся, що він відображає зображення.

Переваги йдуть праворуч або поруч із сторінкою героя. Найкраще організувати їх у формі кулі, щоб вони виділялися і легко читалися. Переваги, які ефективно описують, чому ваш продукт або послуга є великою перевагою для ваших клієнтів, є найбільш вразливими. Більше того, знайдіть баланс між висновками, що базуються на вигодах, та твердженнями на основі особливостей, оскільки завжди краще зосередитися на автентичних потребах, які є найбільш важливими для ваших покупців.

Звичайно, ця частина цільової сторінки також надає ще одну чудову можливість додати свої стратегічні ключові слова. Кожна вигода повинна включати принаймні одне ключове слово, яке є важливим для вас і вашого бізнесу. Використовуйте скріншоти, де це можливо, щоб додати візуальну функцію до вигоди.

Соціальний доказ має силу переконання, тому використовуйте його на своїх цільових сторінках! Відгуки підтверджують переваги, згадані вище, з реальними історіями, збільшуючи довіру і правдоподібність. Незалежно від того, чи включили ви маленький твіт або присвятили усю вашу сторінку свідченням, позитивне соціальне доказ може бути неправильним.

Що стосується копірайтингу та SEO, ви не можете втручатися в точну формулювання, яку вирішили посланці вашого бренду прийняти, так що нехай оригінальний тон вашого покупця потік. До тих пір, поки відгуки семантично пов'язані з вашим бізнесом (і вони повинні бути), вони посилять загальну оптимізацію вашого сайту і збільшать кількість його слів. І, як ви знаєте, довжина вмісту є фактором ранжирування, який працює на вашу користь.

Заклик до дії = візьміть або залиште

Ця частина може бути виробником угод або вимикачем угод. Це точка фокусування будь-якої цільової сторінки. Ось чому CTA повинна бути в центрі уваги і на перший погляд видима. Його копія кнопки повинна підштовхнути перспективи, щоб зробити їх думки, чи приймати його або залишити його. Копія вашого CTA повинна бути зрозумілою, зрозумілою і пояснити, що станеться після того, як користувачі натиснули на неї.

Приклад:

Приклад:

Ключовий винос

Візьміть всі ці корисні поради і добре їх використовуйте; однак пам'ятайте, що жодна теорія не надасть вам найкращих результатів. Маркетинг - це все про постійне тестування та налаштування, щоб ізолювати ефект від цієї зміни та знайти те, що найкраще підходить для вашого бізнесу.

Про автора: Про автора:  Kasia є контент-маркетолог з дворічним досвідом роботи у Всесвіті SEO
Kasia є контент-маркетолог з дворічним досвідом роботи у Всесвіті SEO. Створення вмісту для дивовижного Позиційно . Написання контенту - це її пристрасть. Коли вона не працює, вона подорожує, тусується, готує, біжить або грає зі своїм собакою.

Отже, яка структура цільової сторінки найкраще працює для SEO?
Які найкращі практики для копірайтингу заголовків SEO?