Textbroker є провідним постачальником послуг SEO

Textbroker в черговий раз увійшов до рейтингу iBusiness топ-100 найважливіших провайдерів послуг SEO. Разом з Bundesverband digitale Wirtschaft (BVDW) і постачальником інструментів SEO Sistrix, iBusiness щоквартально визначає найважливіших фахівців з пошукової системи німецької мови. Textbroker в черговий раз увійшов до рейтингу iBusiness топ-100 найважливіших провайдерів послуг SEO

Textbroker в черговий раз увійшов до рейтингу iBusiness топ-100 найважливіших провайдерів послуг SEO. Разом з компанією Bundesverband Digitale Wirtschaft (BVDW) і постачальником інструментів SEO Sistrix, iBusiness щоквартально визначає найважливіших фахівців пошукової системи німецької мови.

Окрім позиції компаній Google щодо певних ключових для SEO ключових слів (індекс видимості), дослідження також включає в себе гучні корпоративні дії, такі як лекції з тематики SEO на спеціалізованих заходах.

З орієнтацією на "Onpage Optimization", "Магазин оптимізації / Long-Tail" та "Міжнародний SEO", редакція iBusiness присудила Textbroker в цьому році вдруге в якості провідного постачальника послуг SEO.

"Ми дуже раді тому, що якість друкує iBusiness. Це показує високу важливість хороших текстів для успішної пошукової оптимізації і що ми можемо переконати свою компетентність у сфері SEO, - сказав засновник і виконавчий директор Textbroker Ян Беккер-Фочлер.

Нинішній 100 кращих списків iBusiness є тут видимий.