Up, Up і Away ... Подивіться на SEO Робота

Протягом останніх трьох років індустрія пошукового маркетингу зросла в геометричній прогресії, і, незважаючи на загальний економічний клімат, прогнозується, що протягом наступних кількох років він продовжуватиме агресивне зростання. Згідно з Щорічне дослідження пошуку SEMPO пошуковий маркетинг подвоївся з 5,8 млрд. доларів у 2005 році до $ 12,1 млрд. у 2007 році і знову подвоїться до 25,2 млрд. доларів у 2011 році. Це зростання промисловості, очевидно, буде стимулювати створення робочих місць SEO, але я вважав, що було б цікаво спробувати кількісно зростання роботи SEO за допомогою дійсно, інструмент тренду роботи .

Перша область, на яку я дивився, полягає в тому, як SEO робочі місця порівнюють з традиційним маркетингом і ІТ. Як ви можете бачити на цьому графіку, темпи зростання SEO поглинали обидва сегменти. За останні три роки кількість робочих місць у SEO зросла більш ніж на 500% порівняно з маркетинговими та IT-технологіями, які лише продемонстрували незначне зростання і залишаються досить стійкими до економіки. Найбільш цікавим для мене є нещодавній стрибок у SEO робочих місцях, який за останні чотири місяці майже подвоївся. Я не претендую на це, але це може бути лише доказом того, що SEO - це доказ рецесії.

Наступне, що я зробив, це вивчити деякі сегменти в межах пошуку. Кожна область продемонструвала стійке зростання протягом останніх трьох років, а також демонструє аналогічні спади попиту, починаючи з кінця 2007 року. Незважаючи на всі погані економічні новини, що циркулювали протягом останніх кількох місяців, приємно бачити, що всі області SEO все ще показують величезне зростання.

Нарешті, я подивився на деякі більш спеціалізовані області пошукового маркетингу: соціальні медіа та веб-аналітики. Професіонали, які володіють навичками в цих областях, є одними з найбільш затребуваних у ході пошуку. Дійсно показує, що з 2005 року попит на веб-аналітиків і професіоналів соціальних медіа зріс більш ніж на 150% і 250% відповідно.

Хоча я впевнений, що ми можемо придумати більш складну модель для вивчення зростання робочих місць у нашій галузі, я думав, що це була чудова вправа, щоб проілюструвати фактори макрорівні. Пошук продовжує бути прекрасним місцем для кар'єрного зростання, і, як промисловість продовжує рости, ми будемо продовжувати бачити багато нових робочих місць SEO. Загалом, я б сказав, маркетинговий пошук є прекрасним місцем для пошуку, і пошукові маркетологи повинні мати дуже хорошу безпеку кар'єри на найближчу перспективу.