Відео SEO | Послуги SEO SEO | Колорадо SEO професіоналів

  1. Що таке відео SEO? Відео SEO (або SEO SEO ) означає допомагати відео високого рангу на YouTube і...
  2. Як зробити SEO SEO
  3. Відео SEO Порада № 1: виробляти чудовий вміст
  4. YouTube SEO Порада № 2: Залучення аудиторії є ключовим
  5. Відео SEO Порада № 3: Оптимізація заголовок і описів
  6. Порада SEO SEO # 4: Мініатюри
  7. Чи повинен я наймати послуги SEO SEO?

Що таке відео SEO?

Відео SEO (або SEO SEO ) означає допомагати відео високого рангу на YouTube і в Google. YouTube є другою за величиною пошуковою системою в світі, і багато відео також можуть бути на Google, тому відео SEO є важливим для тих, хто хоче отримати їх візуальний вміст. Якщо ви робите відео, це має бути ключовим компонентом вашого Стратегія SEO .

Зверніть увагу на рейтинг відео на першій сторінці. Пошук "Навчальний посібник", "Огляд" і "Як" у Google часто повертають вміст YouTube.

Чому я повинен інвестувати в SEO SEO послуги?

Візуальний вміст може допомогти користувачам знайти ваш бренд і переконати їх купити. Відповідно до Інститут маркетингу вмісту "Аудиторія більш ніж у 10 разів частіше залучає, вбудовує, надає спільний доступ і коментує відеовміст, ніж блоги або пов'язані з ними соціальні повідомлення".

За даними місцевої асоціації пошуку, 53% глядачів відео тривала зв'язатися з бізнесом після перегляду. Насправді, 71% маркетологів погоджуються, що відео перевершує інший контент з точки зору курсів переходів.

Проте ваші фільми є цінними лише для вашого бізнесу, якщо їх побачать. Ось тут приходить YouTube SEO .

Як зробити SEO SEO

YouTube SEO - це складне і все більш важливе поле, але є кілька найкращих практик, які можуть допомогти вам розпочати роботу. Ці поради не дадуть вам змоги пробити ваших конкурентів у Google, але вони дадуть вам фундамент. Якщо ви серйозно ставитеся до того, щоб побачити своє відео, подумайте про інвестування у топ-ярусне агентство, як професіонали Colorado SEO, щоб виконувати послуги SEO для вас.

Відео SEO в першу чергу про створення великого вмісту. Якщо ваш вміст посередній, Google і YouTube навіть не зроблять його рейтингом, оскільки залучення аудиторії є великим фактором ранжування. І навіть якщо вони отримують трафік, вони не будуть конвертуватися або отримувати спільний доступ.

З урахуванням зазначеного нижче, чотири ключові елементи, щоб переконатися, що ваш контент містить:

Відео SEO Порада № 1: виробляти чудовий вміст

Для початку виберіть тему, про яку бажає дізнатися ваша аудиторія. Якщо ви є службою доставки піци, ви можете створити відео про те, які сторони та напої добре поєднуються з піцею. Якщо ви користуєтеся ремонтом комп'ютерів, ви можете створити фільм, що показує людям, як робити простий ремонт.

Переконайтеся, що ви створили вміст, який ваша аудиторія бажає переглядати та ділитися. Один із способів перевірити це - подивитися трафік для ключових слів навколо вашої теми. Якщо є багато трафіку для (наприклад), "Підручник з ремонту екрану iPhone", то це означає, що вміст на цю тему, напевно, буде резонувати з вашою аудиторією. У професіоналів SEO Колорадо розширене дослідження ключових слів щоб допомогти вам знайти найкращі теми для створення контенту, є однією з наших спеціальностей.

Якщо у вас є своя тема, переконайтеся, що ви створили щось першокласне. Це не повинно виглядати як голлівудське виробництво, але воно повинно бути професійним і залучати вашу аудиторію.

YouTube SEO Порада № 2: Залучення аудиторії є ключовим

Ось чому створення високоякісного вмісту YouTube є настільки важливим… .як залучення аудиторії є найбільшим фактором ранжирування.

Якщо ваші аудиторії переглядають більшу частину вашого фільму YouTube (а не залишають через кілька секунд), це посилає сильний сигнал Google і YouTube, що ваш вміст є цінним для користувачів. Те ж саме вірно, якщо ваше відео отримує багато акцій, Thumbs Ups та коментарі; а також, якщо користувачі підписалися на ваш канал після перегляду вашого вмісту.

Як підвищити залученість аудиторії? Переконайтеся, що ваш фільм притягує людей і цікавить їх з самого початку, тому вони продовжують спостерігати; а потім переконайтеся, що вони відчувають, що час, який вони проводили, спостерігав, того варте, тому вони поділяють його зі своїми друзями та співробітниками.

Відео SEO Порада № 3: Оптимізація заголовок і описів

YouTube і Google не можуть переглядати ваші відео, тому вони покладаються на ваше опис і назву, щоб дізнатися, що таке ваше відео. Таким чином, вони можуть надавати своїм користувачам найбільш релевантне відео для будь-якого пошукового запиту.

Тому важливо переконатися, що ваш заголовок використовує ваше ключове слово. Якщо ви робите "інструкцію" або відео підручник, використання цих слів у назві також може допомогти підвищити рейтинг.

Ваш опис повинен містити принаймні 250 слів, які будуть повністю оптимізовані. Це надає Google багато тексту для аналізу, щоб визначити, про що йде моє відео. Переконайтеся, що кілька разів у описі використовуйте цільове ключове слово.

Цей елемент відео SEO дуже схожий на SEO на сторінці. Експертне агентство SEO може допомогти вам розробити назви та описи, які одночасно резонують з вашою аудиторією, а також повідомити Google, чому ви маєте високий рейтинг.

Порада SEO SEO # 4: Мініатюри

Мініатюра відео - це одне з перших речей, які ваша аудиторія побачить, і це часто визначатиме, чи вони натискають ваше відео.

Подивіться на ці дві ескізи відео. Ви знаєте, що хочете натиснути на них.

Рейтинг кліків - це коефіцієнт ранжирування в Google ; тому, чим більше людей натискатиме на ваше відео, тим вищим буде рейтинг, оскільки кліки повідомляють Google, що ваше відео відповідає тому, що шукають користувачі. Оскільки люди візуальні, велика ескіз може допомогти вам отримати більше кліків і, отже, більш високі рейтинги.

Чи повинен я наймати послуги SEO SEO?

Відео - це потужна форма контенту, яка допоможе вам створити назву для свого бренду, пояснити та продемонструвати свій продукт, а також запропонувати безкоштовну інформацію. Вони пропонують всі переваги блогу, але вони перетворюються ще краще і мають тенденцію бути більш спільними.

Компанії, такі як Dollar Shave Club, використовували відео маркетинг, щоб різко збільшити свій бізнес; одне з їхніх відео принесли 12 000 замовлень протягом перших 48 годин.

Проте, просто створення відмінних відео недостатньо. Кращі практики, описані вище, допоможуть вам збільшити обсяг трафіку на ваш сайт, але якщо ваші конкуренти знають, що вони роблять, вони, можливо, вже використовують ці поради. Якщо ви дійсно хочете отримати вперед і отримати більше трафіку на свої відео, не тільки DIY це-розглянути наймання експертного агентства SEO, щоб допомогти з відео SEO і переконайтеся, що ваш великий відео отримати видимість ви заслуговуєте.

Що таке відео SEO?
Що таке відео SEO?
Чому я повинен інвестувати в SEO SEO послуги?
Як підвищити залученість аудиторії?
Чи повинен я наймати послуги SEO SEO?