WordForward - контент для сайту. Наповнення та тексти. Сео копірайтинг

  1. завдання
  2. умови

Що таке неймінг, а що таке бренд сторі? Можна довго відповідати на ці питання. При цьому розмите розповідати про секретні прийоми створення успішних імен та легенд для брендів. Але, як говориться, краще один раз побачити, ніж сто почути. Пропонуємо конкретний приклад нейминга з короткою бренд сторі.

завдання

необхідно придумати назву і brand story для німецької марки посуду преміум-класу з нержавіючої сталі та алюмінію. Назва буде реєструватися, як ТМ.

умови

  • назва повинна мати німецьке коріння
  • бути коротким (4-7 букв);
  • легко запам'ятовуватися і звучати в слоганах
  • вселяти довіру до якості
  • відповідати історичним подіям при введенні в wikipedia
  • підходити під вільні домени .ru, +. de, або .ru + .com.

Рішення

Після розпаду Римської імперії в Європі творився повний хаос. Боротьба за уламки імперії перетворилася в братовбивчі війни.

Німецький король Отто I вирішив об'єднати всі німецькі князівства і створити процвітаючу німецька держава. Після низки перемог німецького короля над внутрішніми і зовнішніми ворогами, Європа зітхнула вільно. На честь визнання заслуг в 962 році Отто I був коронований в Римі, як імператор Священної Римської імперії.

Але молода імперія «вогнем і мечем» відстоювала свої права на свободу і процвітання. Перебуваючи в тривалих військових походах, імператор звелів кращим своїм майстрам розробити надійну і практичну посуд, яка буде підкреслювати вишуканий смак і велич кайзера.

Несподіване рішення запропонували сталевари із західних німецьких земель. Вони виготовили витончений сервіз з надміцної сталі, викарбувані на ньому картини знаменитих перемог імперії. Кайзер вигукнув: «Міракель!», Що на древнегерманском означало «чудо». Імператор був вражений, наскільки сталева посуд змогла об'єднати в собі і простоту, і вишуканість. Посуд з стали не просто підкреслювала надійність, вона висловлювала характер і дух імперії - така ж міцна і багата.

За свою бездоганність і данина епосі імператорський столовий сервіз отримав назву «Mirakl». Це послужило початком для створення нового виду посуду для імператорського двору. Згодом «Mirakl» перетворилася з похідного посуду в невід'ємний атрибут німецької аристократії.

Сьогодні ми відроджуємо традиції німецьких імператорських майстрів. Сучасний посуд «Mirakl» об'єднала в собі німецьку надійність і прогресивність преміум-класу, з відтінком забутого аристократичного духу. Сучасні технології і бездоганний матеріал дозволяють нам виробляти широкий спектр їдальнею продукції з нержавіючої сталі та алюмінію.

Посуд «Mirakl» - з нами легко творити чудеса!