WordPress Vs. інші платформи CMS

  1. WordPress Vs. Drupal
  2. WordPress Vs. Joomla
  3. Анекдотичний досвід

WordPress є найпопулярнішою CMS (Content Management System), що використовується сьогодні. Майже половина веб-сайтів у світі працює на WordPress, тому що це дуже легко, з відкритим вихідним кодом, дуже настроюється, SEO дружнім і багатофункціональним. Це платформа CMS з відкритим вихідним кодом, тому джерело можна легко знайти в Інтернеті безкоштовно.

найпопулярнішою CMS (Content Management System), що

Хочете дізнатися більше про WordPress? Візит WPAll.club сьогодні! WPAll має найкращі теми WordPress, плагіни, купони, блоги, поради та трюки, новини тощо.

Навіть люди, які не володіють технічними навичками PHP і HTML, можуть легко управляти цією економічно ефективною структурою. Початкові програми з поверхневою ідеєю програми обробки текстів можуть легко працювати на WordPress у його візуальній формі без кодування взагалі. Це ідеальний вибір для блогерів, журналів, дизайнерів або тих, хто хоче доставити клієнтам чудовий контент. Вона має величезну кількість користувачів і розробників, які вносять тонни тем і плагінів для користувачів, щоб вибирати і налаштовувати веб-сайт у своєму роді. Це найбільш бажане програмне забезпечення від Google та інших пошукових систем через його плагінів підвищення рівня SEO.
Як і WordPress, є кілька інших систем управління контентом. Деякі з інших платформ CMS - Joomla, Drupal, Typo3, SilverStripe, Concrete5, Textpattern, Symphony, в той час як WordPress, Drupal і Joomla є найбільш широко використовуваними середовищами CMS серед усіх. Отже, цей блог головним чином зосереджується на тому, щоб зробити CMS порівнянням WordPress з іншими двома платформами Joomla і Drupal. Дослідження, проведені на WordPress Joomla Drupal порівняння показують, що WordPress є найпопулярнішою з більш ніж 140 мільйонами завантажень, залишивши Joomla і Drupal далеко позаду лише 30 мільйонів і 15 мільйонів завантажень відповідно. Проте найкращу систему керування контентом не можна вирішувати лише на основі статистичних даних, оскільки все залежить від потреб користувача. Таким чином, цей блог буде корисним у виборі однієї з трьох платформ CMS для задоволення ваших потреб.

WordPress Vs. Drupal

WordPress дуже популярний завдяки своїй простоті використання, простим методам налаштування, безкоштовній і спільній підтримці, тоді як Drupal відома своєю сильною безпекою, зручністю для розробників для створення складних сайтів . Друпалу потрібен певний рівень технічної експертизи, тому що це досить складно зрозуміти, що це таксономія та структура ядра. Але WordPress дійсно зручна, оскільки новачки також легко налаштовують, налаштовують і створюють гарний дизайн. Іншою відмінністю між ними є питання безпеки, в яких Drupal виявляється у багато разів сильнішим, ніж WordPress. Друпалу довіряють для створення важливих офіційних сайтів, оскільки він має рівень безпеки на підприємстві, але WordPress є вразливим перед хакерами. WordPress використовується в основному для створення високоякісного веб-сайту, блогу та новинних сайтів, тоді як Drupal ідеально підходить для складних і універсальних сайтів, інтернет-магазинів тощо.

WordPress Vs. Joomla

Joomla також є дуже потужною CMS-платформою, що пропонує середній рівень між Drupal і WordPress. Це зручно, як WordPress, але він пропонує більше можливостей для розробки складних сайтів. З Joomla, це трохи важко розробити веб-сайт, так як він потребує свого роду досвід кодування, який не потрібно в WordPress. WordPress і Joomla мають значний рівень тем і плагінів, в яких WP теми і плагіни здаються простішими і простішими. Що стосується SEO, WordPress плагіни є фантастичними, які роблять наше життя простіше, а Joomla не настільки доброзичливий до SEO. Підтримка та ініціативи спільноти Joomla приємні, тоді як її не вистачає в WordPress. Загалом, Joomla використовується для веб-сайтів з більшою гнучкістю вмісту та структури, наприклад, сайти електронної комерції, сайти соціальних мереж тощо.

Анекдотичний досвід

Нижче наведено анекдотичний досвід від Yashar Ghaffarloo, засновника сайту огляду продуктів і послуг https://review.org. Review.org використовує спеціальну версію WordPress 4.9.1

«WordPress забезпечує більшу гнучкість в порівнянні з Joomla і саме тому наша команда спирається на неї. Можливість налаштовувати його, створювати плагіни, змінювати теми та змінювати основні файли на ваш смак - це те, що Joomla не може успішно забезпечити. З активною і зростаючою командою за WordPress, ми вибрали WordPress для нашого сайту.

Хоча Joomla надає певну можливість налаштування, їй не вистачає сучасного веб-підходу, і навіть найостанніші теми не враховують досвід користувачів. На веб-сайті Review.org при створенні веб-власності важливо залишатися в курсі останніх подій в Інтернеті, а WordPress настільки ж налаштовується, як регульоване ліжко, яке можна знайти на огляді веб-сайт, що працює на WordPress.

Пропозиції, оновлення
і більше...

Хочете дізнатися більше про WordPress?